מי אני?

שמי רותם בן משה, בהכשרתי אני מעצבת גרפית, ממתגת, מקדמת ובונה אתרים.
כבר למעלה מ-100 אתרים עוצבו תחת ידי, בניהם מותגים גדולים:

את התשוקה לעיצוב הרגשתי עוד בהיותי ילדה, מאז ומתמיד ידעתי שאהיה מעצבת!
ישר לאחר התיכון בשילוב שנת שירות התחלתי ללמוד במכון הטכנולוגי H.I.T במסלול לעיצוב פנים, אך הרגשתי שזה ממש לא בשבילי ושיניתי כיוון לתחום העיצוב הגרפי- שם ממש הייתי בבית! 

סיימתי את לימודי במכללת “תפנית” בחולון ומשם התחלתי לצבור ניסיון בתעשייה.

התחלתי את עבודתי בבית הדפוס “גרפילי” שבראשון לציון- שם למדתי את יסודות העיצוב ממש דרך הצבעים ומכונות הדפוס, עיצבתי הזמנות להמון אירועים מרגשים, ערכתי ספרים וחוברות והייתי חלק מבניית המותג פלא גיפט!

כל בוקר הייתי עוברת מול בית ידיעות אחרונות וידעתי שגם אני צריכה לעבור- אז הגשתי מועמדות למשרה של מעצבת גרפית ב-YNET והתקבלתי תוך הראיון הראשון.

התחלתי לעבוד והיה לי הכבוד להיות המעצבת גרפית הראשית של מחלקת פיתוח עסקי, עבדתי עם גופים גדולים כמו ביטוח ישיר, שלמה סיקסט, הוטל קומביינד ועוד… הרגשתי ממש בליגה של הגדולים.

לאחר שנה של עבודה הרגשתי בתוך תוכי שאני חייבת להתפתח בתחום בנייה ועיצוב אתרים ותוך כמה חודשים כבר התחלתי לעבוד בחברת שיווק דיגיטלי גדולה שם במהלך כמה שנים צברתי ניסיון רב בבניית אתרי תדמית, אתרי חנות, דפי נחיתה ומיתוג עסקי.

נפגשתי עם עסקים בתחילת דרכם וגם עם כאלו שנוסדו עוד לפני שהגעתי לעולם.
בניתי מעל 100 אתרים, שדרגתי אתרים ישנים, ומיתגתי עסקים מוכרים.

בסטודיו שלי, האפיין איתכם אתר שיתאים כמו חליפה לעסק שלכם, שתתגאו בו, שתצליחו איתו, שההזמנות לא יפסיקו להגיע ושהטלפון לא יפסיק לצלצל.

בואו לבנות אתר מקצועי וייחודי!

אשמח לעזור לכם!

מתבלטים איזה אתר לבנות?

רוצים לבלוט מעל כל המתחרים?

אשמח לייעץ לכם!

השאירו פרטים ואני כבר מתקשרת!